Gorabet Nasıl Üye Olabilirim?

Gorabet Nasıl Üye Olabilirim?

 

Reklam kodunuzu buraya ekleyebilirsiniz.

Gorabet Üye olmak adına sitemizin ana sayfasından üyelik tabına tıklayıp daha sonra da ‘yeni üyelik’ linkine tıklayıp formu doldurarak kolay bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diler iseniz oyuna giriş penceresini de kullanarak yeni üyelik linkine tıklayıp da üye olabilme imkanınız vardır. Yeni üyelik linkine tıkladıktan sonra orada bulunan bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gorabet Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanıcı girişi yapıp doğrudan salona girme imkanınız vardır. Salonda ki tüm masaları burada göreceksiniz. Masalarda kimlerin oturduğu ve masaların puanının kaç olduğunu, kimlerin masayı izlediğini vs. tüm bilgileri görme imkanınız vardır. Masaya isterseniz izleyici isterseniz oyuncu olarak girebilme imkanınız vardır. Oyuncu olarak katılmak isterseniz oyna yazan turuncu butona tıklayıp masaya oturabilirsiniz. Masanın rengi maviyse eğer üye değilseniz bu masaya giriş yapama imkanınız olmayacaktır. İzleyici olarak giriş yapmak adına masa üstünde ki göz resmine tıklayıp giriş yapabilme imkanınız vardır. Eğer göz resminizin üzerinde kırmızı bir çizgi var ise o masaya izleyici olarak katılmanız mümkün olmayacaktır. Masada ki birini atmanız halinde ya da masayı seyircilere kapatabilmek adına masa yöneticisi olmanız gerekmekte. Masayı açan kişi yönetici sıfatına sahip olmaktadır. Oyun esnasında masa yöneticisi oyundan ayrılır ise masa yönetimi bir sonraki kişiye geçmektedir. Masada ki herhangi birini atmak adına masa listesinden kişinin üzerine tıklayarak ‘masadan at’ a tıklayıp kişiyi salona gönderebilme imkanınız vardır. Kişinin o masada ki yasağı kalkmadığı süre zarfında o masaya giriş yapma imkanınız olmayacaktır. Kişinin yasağını kaldırmak adına ise salon listesinden kişiye tıklayıp ‘yasağı kaldır’ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Gorabet Flashokey de genellikle yeni pencere sisteminde çalışmaktadır. Eğer bilgisayarınız da herhangi bir yeni pencere engelleyicisi bir program var ise yeni bir pencerede açılmayacaktır. Bu sorunu çözmek adına kullandığınız yeni pencere engelleyicisi programını iptal etmeniz gerekmektedir. Eğer İnternet Explorer 6 ya da daha üstü bir versiyon kullanıyor iseniz genellikle yeni pencere engelleyicisi aktif bir durumda olmaktadır. Bu şartları sağlamanız durumunda oyunlarınızı keyifli bir şekilde oynama imkanınız olacaktır.